Bezpłatne badanie wzroku – kontrola ostrości wzroku dorosłych

Powtórka dnia z bezpłatnym sprawdzeniem ostrości wzroku. W najbliższy piątek 13 marca 2020 roku, w godzinach 14.00 o 18.00 zapraszam na bezpłatne badanie wzroku , a konkretnie sprawdzenie ostrości wzroku u młodzieży i dorosłych.

bezpłatne badanie wzroku młodzieży i dorosłychW ramach badania zostanie przeprowadzonych kilka testów sprawdzających, czy dana osoba wymaga przeprowadzenia pełnego badania optometrycznego. Badanie odbywa się osobno dla prawego i lewego oka oraz niektóre testy obuocznie. Zostanie przeprowadzona standardowa ocena ostrości wzroku, ale również widzenie obuoczne,  stereoskopowe oraz ewentualne ich zaburzenia. Dla osób po 40 roku życia przydatny będzie test ostrości wzroku do bliży. Jeżeli wynik jest poprawny, nie jet konieczne dalsze badanie wzroku. Jeżeli wynik wskazuje na niedostateczną ostrość wzroku czy inne problemy, osoba badana może umówić się na pełne badanie optometryczne w gabinecie na miejscu.

Badanie jest przeprowadzane bezpośrednio w gabinecie. Aby móc w nim uczestniczyć, osoba badana musi rozpoznawać litery i cyfry.

BARDZO proszę o uprzednią rezerwacje wizyty telefonicznie tel. 607 909 463 lub mailowo gabinet@optometrysta-optyk.pl. Planujemy kolejne badania co 30 minut.

Jak trafić do gabinetu? Po wejściu do Przychodni Wielospecjalistycznej po głównych schodach, proszę skręcić w prawo i kierować się na centrum medyczne Helimed. Gabinet nr 128 to 3 pokój przy Laryngologii.

Brak komentarzy.

Wpisz swój komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.