Szkła dla kierowców do jazdy nocą – do 90% mniej odblasków

szkła Eyedrive dla kierowców do jazdy nocą

Szkła Eyedrive JZO

Interesującą ofertą są szkła dla kierowców z oferty Jeleniogórskich Zakładów Optycznych - EyeDrive® 

Wykonane są z materiału organicznego i wyposażone w zaawansowaną powłoką wielofunkcyjną, gdzie powłoka antyrefleksyjna wykonana w technologii Reflect Control, minimalizuje drażniący efekt spowodowany zbyt dużą ilością rozproszonego światła. Powłoka antyrefleksyjna EyeDrive® została tak zaprojektowana, aby minimum odbicia światła odpowiednio korespondowało z maksimum czułości oka w nocą. Co ważne - szkła EyeDrive® w ciągu dnia działają równie dobrze, jak szkła z klasyczną powłoką antyrefleksyjną, a używane w nocy sprawdzają się dwukrotnie lepiej! Dla osób, które potrzebują szkieł przyciemnionych w trakcie dnia, dostępna jest wersja szkieł w wersji fotochromowej Transitions XTRActive.

W podobny sposób są skonstruowane szkła Essilor Streetlife, gdzie powłoka antyrefleksyjna o odcieniu bursztynowo-brązowym niweluje dokuczliwe odblaski i powidoki.

Szkła są dostępne w wersji bezbarwnej i fotochromowej Transitions XTRActive, a osobom po 40 roku życia można zaproponować progresywną wersję szkieł (Essilor Streetlife PAL) umożliwiająca wyraźne widzenie kokpitu i szerokie pola do dali.

Aby w pełni skorzystać z efektu redukcji odblasków i powidoków, konieczne jest wykonanie pełnego badania wzroku i skorygowania nawet minimalnej wady.

Brak komentarzy.

Wpisz swój komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.