Szkła korekcyjne Nikon

Naszą ofertę poszerzyły szkła korekcyjne Nikon. To bardzo ciekawa oferta szczególnie dla osób krótkowzrocznych (krótkowidzów), ze względu na szeroki zakres mocy szkieł w minusie oraz ich optymalizację właśnie po kątem takich mocy.

Marki Nikon nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - kojarzy się z wysokiej klasy aparatami fotograficznymi, szczególnie lustrzankami. Szeroka wiedza i doświadczenie w obszarze optyki została wykorzystana w konstruowaniu szkieł okularowych.

Szkła okularowe Nikon to kombinacja wysokiej materiałów optycznych, opracowanych konstrukcji i oprogramowania do ich przeniesienia na materiał optyczny oraz zaawansowane powłoki uszlachetniające:

 • Antyrefleks na szkłach Nikonutwardzające;
 • antyrefleksyjne;
 • hydrofobowe;
 • oleofobowe;
 • antystatyczne;
 • filtry dedykowane do pracy z komputerem - SeeCoat Blue UV,
 • filtr dedykowany do jazdy samochodem - Night Drive Boost.

Szkła korekcyjne Nikon to oferta obejmująca:

Szkła jednoogniskowe:

 • szkła korekcyjne Nikon SeeMax AP

  SeeMax AP

  klasyczne - plus/minus, sfera/cylinder - wykonywane jako magazynowe, do szybkiego zamówienia;

 • asferyczne SeeMax AP - to połączenie wszystkich innowacji optycznych Nikon w jednej soczewce okularowej - dla osób krótkowzrocznych i dalekowzrocznych z wysokim cylindrem - powyżej +/- 1,00 dpt. W odróżnieniu do standardowych szkieł okularowych, szkła korekcyjne Nikon SeeMax AP są zaprojektowane z 8-osiową optymalizacją cylindra. 8-osiowa, podwójna optymalizacja, zapewnia stała redukcje aberracji, w tym astygmatyzmu skośnego co poprawia znacząco jakość widzenia;

 

 

 • szkła korekcyjne Nikon MyopseeMyopSee dedykowane dla osób krótkowzrocznych z niewielkim cylindrem do +/- 1,00. Asferyczność powierzchni przedniej i tylnej pozwala na dodatkową
  redukcję niepożądanego astygmatyzmu, w porównaniu ze standardowymi szkłami asferycznymi. W efekcie uzyskujemy wyjątkowo dobre widzenie dzięki ograniczeniu aberracji w każdym punkcie soczewki, w celu przywrócenia doskonałości odwzorowania obrazu. Dodatkowo szkła MyopSee są do 16% cieńsze i 11% lżejsze niż szkła standardowe;

 

 • szkła okularowe Nikon Relaxee

  Relaxee

  relaksacyjne Relaxee ze wsparciem akomodacji, gdzie zastosowano technologię Twin. Zapewnia ona wyraźne i ostre widzenie dali oraz widzenie bez napięcia wzrokowego w obszarze do bliży. Szkła korekcyjne Nikon Relaxsee Neo zapewniają zarówno wyraźne widzenie na dalsze odległości, jak i widzenie bez wysiłku obiektów w bliskiej odległości, zapewniając przy tym komfortowe korzystanie z urządzeń cyfrowych.

Szkła office-biurowe Nikon (do pracy z bliska):

 • szkła okularowe Nikon Soltes Wide

  Soltes Wide

  Soltes Wide - szkła okularowe Nikon do czytania i pracy z bliska z wydłużonym obszarem widzenia pośredniego - biurko, komputer stacjonarny, stół kuchenny, warsztat -  z zachowaniem szerokiego pola widzenia na boki;

 

 • szkła okularowe nikon home&officeHome&Office - szkła okularowe Nikon do czytania, komputera i obserwacji pomieszczenia - nawet do 3 metrów. W odróżnieniu od soczewek Soltes Wide, umożliwiają obserwację pomieszczenia, jednak szerokość postrzeganego pola widzenia na boki jest mniejsza.

 

Szkła progresywne Nikon:

szkła progresywne NikonPRECYZYJNE OBLICZENIA OPTYCZNE Wszystkie szkła okularowe Nikon są przeliczane w Japonii przez ultra wydajny kalkulator NODE (Nikon Optical Design Engine). Dzięki temu można stworzyć najlepszy projekt spersonalizowanych szkieł, zapewniających doskonałe widzenie z każdej odległości.
WYRAŹNE WIDZENIE
Specjalne filtry FS eliminują zniekształcenia, występujące zwykle na brzegach szkieł progresywnych.
KOMFORTOWE WIDZENIE
Zaawansowane technologie gwarantują komfortowe widzenie we wszystkich obszarach szkieł, nawet zamontowanych w bardzo małych oprawkach.

Konstrukcje szkieł progresywnych Nikon:

 • Presio Balance Infinite - budżetowe szkła progresywne;
 • Presio Wide Infinite - szkła z filtrem aberracji oraz szerokimi polami widzenia;
 • Presio Power Infinite - szkła progresywne zoptymalizowane dla osób powyżej 50 roku życia - łatwa adaptacja i szerokie pola widzenia;
 • szkła progresywne Nikon Presio Master

  Parametry do szkieł Presio Master

  Presio Master Infinite - najlepsze szkła progresywne Nikon - widzenie bez napięcia wzrokowego, prawie dwa razy szersze pola widzenia. Zastosowana optymalizacja pod kątem parametrów oprawek, filtr aberracyjny eliminujący rozmycie obrazu oraz "binocular tuner" zapewniający optymalizację szkieł pod kątem widzenia obuocznego.

Szkła okularowe Nikon - czy warto?

Szkła Nikon produkowane są w oparciu o unikalne obliczenia optymalizujące NODE - Nikon Optical Design Engine. To zaawansowane oprogramowanie specjalizujące się w obliczeniach optycznych. Służy do dwóch rzeczy: do badań i rozwoju produktów Nikon oraz obliczania projektów soczewek/szkieł okularowych.

szkła korekcyjne Nikon produkcja

Dodatkowo szkła progresywne Nikon są powiązane z dodatkowymi korzyściami:

 1. Darmowe Badanie Ostrości Wzroku (ocena ostrości wzroku - nie pełne badanie) dla każdej osoby zainteresowanej zakupem soczewek Nikon.
 2. Pełne darmowe badanie wzroku w przypadku zakupu szkieł progresywnych Nikon.
 3. Bezwarunkowa Gwarancja  - obejmuje zakupione przez konsumenta soczewki (szkła) progresywne Nikon przez okres dwóch lat od daty zakupu, zarówno w przypadku wady jakościowej, jak i uszkodzeń mechanicznych i polega na ich bezpłatnej wymianie na soczewki (szkła) Nikon o takich samych właściwościach i mocach.
 4. W ramach Bezwarunkowej Gwarancji wykonanie raz w roku serwisu zakupionych okularów oraz  Bezpłatne Badanie Ostrości Wzroku.
 5. Dodatkowo w ramach Bezwarunkowej Gwarancji zakup dodatkowej pary okularów na preferencyjnych warunkach.

Szkła okularowe Nikon to oferta obejmująca konstrukcje klasyczne jak i bardziej zaawansowane, gdzie do zamówienia oprócz wyniku z badania wzroku, wymagane są dodatkowe pomiary użytkownika w jego oprawkach.

Zapraszam na badanie wzroku oraz omówienie najlepszego rozwiązania w obszarze szkieł korekcyjnych Nikon. Wizyty.

Brak komentarzy.

Wpisz swój komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.