Gwarancja Adaptacji do szkieł progresywnych

Gwarancja adaptacji do szkieł progresywnych.

Wiele firm oferuje Gwarancję Adaptacji do swoich szkieł progresywnych. Jednak oferują one różne poziomy serwisu i różne zakresy gwarancji. Gwarancja Adaptacji obejmuje najczęściej, w przypadku braku adaptacji do szkieł progresywnych, ich wymianę na dwie pary szkieł jednoogniskowych. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie dla nabywcy szkieł progresywnych i dla osoby, która je zarekomendowała.

Zakładamy, że osoba, która zdecydowała się na takie rozwiązanie, chce przede wszystkim w w szkłach progresywnych widzieć, tzn, funkcjonować jak kiedyś, kiedy nie potrzebowała okularów do czytania. Gdyby się jednak okazało, że nie może widzieć w danych szkłach progresywnych, to warto mieć taki pakiet gwarancyjny, który umożliwi wymianę na inne, lepsze szkła progresywne lub inny zestaw szkieł umożliwiający w najlepszym stopniu funkcjonowanie na co dzień - w domu, w pracy czy podczas zajmowania się swoim hobby.

Gwarancja Adaptacji Varilux - pierwszy pakiet gwarancyjny na szkła progresywne na polskim rynku.

Gwarancja adaptacji Varilux obejmuje ochroną klienta i oferującego. W przypadku problemów z adaptacją, po analizie jej możliwych przyczyn, zapewnia wymianę na nowe szkła progresywne Varilux ze zmienionymi parametrami, np. mocy, ustawienia w oprawie, wariantu szkieł w opcji wymiany na wyższy model.

Jeżeli klient/pacjent nie chce już funkcjonować w szkłach progresywnych, to Gwarancja adaptacji Varilux umożliwia w jej ramach wybór szkieł dowolnej konstrukcji, np. dwuogniskowych, dwóch par jednoogniskowych - "do chodzenia" i "do czytania".

Warunki udanej adaptacji

gwarancja adaptacji Varilux

Gwarancja adaptacji Essilor obejmuje wszystkie szkła progresywne Varilux. Na koniec roku 2020 obejmuje produkty:

  • Varilux X
  • Varilux Physio 3.0
  • Varilux Comfort Max
  • Varilux Liberty 3.0

Umów wizytę na badanie do szkieł progresywnych.

Brak komentarzy.

Wpisz swój komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.