Przymierzyć szkła progresywne – dla osób 40+

Szkła progresywne Varilux - jak to działa?

szkła próbne progresywne

Trial Pal Box - zestaw demonstracyjnych - szkieł progresywnych Varilux

Wielu pacjentów zdecydowałoby się na szkła progresywne, ale przed zakupem chcieli by je "przymierzyć", czyli zobaczyć, jak w takich szkłach można funkcjonować.

Jest dostępnych wiele animacji komputerowych, które widzenie w szkłach progresywnych lepiej lub gorzej pokazują. Ostatnio pojawiły się nawet symulatory 3D. Najczęściej jednak są to aplikacje, których zadaniem jest upiększenie rzeczywistości i zachęcenie do wybrania najlepszych rozwiązań danej firmy. My proponujemy rzeczywistą demonstrację, jak w takich szkłach można mniej więcej widzieć. Dzięki kasetce ze szkłami próbnymi, można wstępnie ocenić jak działają szkła progresywne.

Nie jest to demonstracja w 100% oddająca jakość widzenia w takich szkłach, ani test adaptacji do tych szkieł. Pokazuje, jak płynnie zmienia się moc w obszarze progresji, na czym polegają strefy nieczynne. Oprócz oferty Gwarancji Adaptacji oferowanych przez producentów (różny zakres i w różny sposób są realizowane) jest to kolejny krok do przełamania obaw przed tego typu korekcją okularową.

Umów wizytę i zobacz szkła progresywne Varilux na żywo.

Brak komentarzy.

Wpisz swój komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.